WAŻNE! Obecnie nie prowadzimy usługi regeneracji/napełniania tuszy i tonerów

Napełnianie:

Napełnianie Tuszy, Regeneracja Tuszy, Regeneracja Tonerów, Napełnianie Tonerów, Hp, Canon, Epson, Lexmark, Katowice, Bytom, Chorzów.

Zrób to sam:

Napełnianie kardridży atramentowych

Kiedy skończy się atrament konieczne jest wymienienie jego pojemnika, a z nim najczęściej także i głowicy drukującej. Wymiana zużytych elementów na oryginalne zazwyczaj jest dosyć kosztowna. Na szczęście istnieją w takiej sytuacji dwa wyjścia awaryjne: ponowne napełnienie opróżnionego atramentu lub zakup tańszego naboju, innego, mniej znanego producenta. W pierwszym przypadku należy zaopatrzyć się w specjalny zestaw, składający się z dwóch elementów: strzykawki i buteleczki z atramentem. Atrament naciągany jest do strzykawki, a następnie wstrzykiwany poprzez otwór wentylacyjny do oryginalnego pojemnika. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić parę złotych, ale posiada jedną istotną wadę: po dłuższym czasie jakość wydruku wyraźnie się obniży, jeśli zużyta głowica nie zostanie wymieniona na nową. Drugim sposobem jest zakup pojemnika innego producenta, którego oferta cenowa przeważnie jest znacznie korzystniejsza. Stosując go, prawdopodobnie uzyskamy całkiem dobre rezultaty, a czasami nawet lepsze.

Zleć to nam:

Na państwa życzenie jesteśmy w stanie napełnić prawie każdy kartridż do drukarki czy kserokopiarki.

Serwisem maszyn biurowych i napełnianiem kardridży zajmujemy się od 1999r.

Najczęściej czas oczekiwania to tylko jedna godzina.

Zapraszamy do punktu napełniania kardridży w naszej siedzibie w Katowicach przy ulicy Wojewódzkiej 31

Jeżeli dzieli nas od Państwa większa odległość, to można wysłać kardridż firmą kurierską.

Napełniony kardridż odeślemy doliczając zryczałtowaną kwotę zależną od kuriera.

Napełnianie kardridży laserowych

Każdy toner jest zbudowany z wielu elementów wzajemnie ze sobą współpracujących. Tylko prawidłowe działanie wszystkich tych elementów daje nam pewność uzyskania wydruku o zadowalającej jakości. Bardzo istotnym elementem jest proszek barwiący – specjalnie opracowana mieszanka umożliwiająca drukowanie techniką laserową. Jako ciekawostkę można podać fakt, że część proszku w czasie procesu drukowania jest odkładana (jako tzw. toner resztkowy) w specjalnym pojemniku (niektórzy mówią o nim śmietnik) i nie jest w ogóle używana.

Czyli regeneracja tonera polega w głównej mierze na wymianie części mechanicznych na nowe. Wymiana ta jest dokonywana z utrzymaniem wysokich reżimów technologicznych oraz doświadczonych pracowników z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń.

Bardzo ważnym elementem podczas procesu regeneracji jest oczyszczenie pojemnika. Nie oczyszczenie tego pojemnika, który ma ograniczoną pojemność, może spowodować nawet uszkodzenie drukarki. Trzeba bardzo dokładnie wyczyścić sam pojemnik jak i inne części mechanizmu tonera, ponieważ niedokładne wykonanie tych czynności spowoduje niezadowalającą jakość wydruków w przyszłości.

Po wykonaniu powyższych czynności, otrzymujemy gotowy produkt. Jednak aby w pełni zabezpieczyć się przed błędami technicznymi, każdy toner zostaje poddany testom. Test polega na wydruku kilku próbnych stron. W przypadku pojawienia się wątpliwości produkt trafia ponownie na stół produkcyjny.

Oszczędności i korzyści jaki możemy uzyskać dzięki zastosowaniu tonerów remanufakturowanych są ogromne. I nie chodzi tu tylko o obniżenie kosztów działalności ale również podniesienie prestiżu przez działania proekologiczne. Warto jest się chyba nad tym zastanowić ……